Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fsumy%2Fdytyacha-nedilya-dlya-ditej-vid-5-rokiv-zymova-olimpiada-malenkykh-krolenyat%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти
Дитяча неділя для дітей від 5 років. «Зимова олімпіада маленьких кроленят»

Дитяча неділя для дітей від 5 років. «Зимова олімпіада маленьких кроленят»

Книгарня «Є» запрошує дітей віком від 5 років та їхніх батьків на читання книги Женев’єви Юр’є «Велика книжка кролячих історій» (видавництво «Рідна мова») та майстер-клас з аплікації та домальовування.

В одному кролячому сімействі підростають милі, але дуже спритні кроленята – четверо синів і дочка. Вони ні хвилинки не можуть всидіти на місці і весь час потрапляють у дивні історії. Ми собі вирішила пофантазувати і вигадали для кроленят справжнісіньку зимову олімпіаду. Хто ж з вухатих виявиться найспритнішими?

Під час «Дитячої суботи» познайомимось з творчістю Женев’єви Юр’є – відомої французької письменниці, авторки популярних у всьому світі дитячих казок. Вона ніколи не мріяла стати професійною письменницею – просто розповідала своїм онукам історії «власного виробництва», які згодом принесли їй всесвітню популярність.

Учасників також чекає захоплива мандрівка у світ олімпійських видів спорту та затишні миті творчості – майстер-клас з аплікації та домальовування: спробуємо зібрати з пустотливих кроленят справжню олімпійську команду.

Вхід вільний.

Адреса: Суми, вул. Соборна, 44 11.02.2018 11:00 0
Поділитись