Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/sumy/dytyacha-nedilya-dlya-ditej-8-12-rokiv-pryrodoznavchi-lajfkhaky-vid-petsona-i-findusa/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Дитяча неділя для дітей 8-12 років. Природознавчі лайфхаки від Петсона і Фіндуса»

Дитяча неділя для дітей 8-12 років. Природознавчі лайфхаки від Петсона і Фіндуса»

Книгарня «Є» запрошує читайликів-природолюбів 8-12 років на природознавчі лайфхаки від Петсона і Фіндуса за книжкою Еви-Лени Ларсон і Кеннерта Даніельсона «З Фіндусом цілий рік» (видавництво «Навчальна книга – Богдан»), що відбудуться 30 вересня. Початок – о 12.00.

Куди діваються зів’ялі рослини? Хто підтримує чистоту в природі? О, помічників знайдеться багато. Скажімо, птахи, комахи, гриби, черв’яки і мокриці. Власне, без них зів'яле листя й трава нікуди не зникли б.

Якщо хочете побачити найменших з тих, хто виконує велику роботу – зберігає чистоту землі – приходьте на Дитячу суботу. Спеціальний гість – Богдана Гапоченко – авторка проекту «Нове життя старого листя» (проект-переможець конкурсу соціальних ініціатив Фонду Yves Rocher під егідою Інституту Франції у 2018 році) познайомить читайликів зі своїми «підопічними» і розповість, як звичайні дощові черв'яки переробляють гори сміття на м’який та плодючий ґрунт для квітників. Діти дізнаються, чому так шкідливо спалювати листя і знатимуть альтернативні шляхи його переробки.

На учасників Дитячої суботи також чекають пізнавальні відео, цікавенна природознавча вікторина та неймовірні ідеї на цілий рік від Петсона і Фіндуса.

Реєстрація за телефоном 066 424 47 68.

Вхід вільний.

Адреса: Суми, вул. Соборна, 44 30.09.2018 12:00 0
Поділитись

КІБЕРТИЖДЕНЬ!

Знижка -25% на ВСЕ

Діє до 20:00 04.12.2020

Промокод: CYBER

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%