Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/sumy/dytyacha-nedilya-dlya-ditej-8-12-rokiv-chytannya-knyzhky-olhy-opanasenko-nikola-tesla-ta-majster-kla/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Дитяча неділя для дітей 8-12 років. Читання книжки Ольги Опанасенко «Нікола Тесла» та майстер-клас зі створення ялинкових прикрас

Дитяча неділя для дітей 8-12 років. Читання книжки Ольги Опанасенко «Нікола Тесла» та майстер-клас зі створення ялинкових прикрас

Книгарня «Є» запрошує дітей віком 8-12 років на читання книжки Ольги Опанасенко «Нікола Тесла» (агентство «ІРІО»), знайомство з серією книжок «Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей» та майстер-клас зі створення ялинкових прикрас. Захід відбудеться 9 грудня. Початок – о 12:00.

Альберт Енштейн, Нікола Тесла, Блез Паскаль, Вільям Шекспір, Одрі Хепберн, Коко Шанель…Хто вони і чому про них знає увесь світ? У чому секрет їхнього успіху?

Серія «Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей» – це унікальний проект. Книги серії написані в захоплюючій і доступній формі, що робить сам процес читання не нудним і корисним. Діти поринають у неймовірні пригоди персонажів та відкривають для себе життя головних героїв – видатних людей усіх часів. Із цих історій дитина дізнається, що завдяки наполегливій праці, вірі у себе та бажанню принести щось корисне у світ, можливо досягти будь-якої мети. З’ясуємо з учасниками Дитячої неділі рецепти успішності найвідоміших особистостей: як досягати цілей, не боятися труднощів, ніколи не здаватися та до кінця вірити у свій успіх!

Реєстрація за телефоном 066 424 47 68.

Вхід вільний.

Адреса: Суми, вул. Соборна, 44 09.12.2018 12:00 0
Поділитись

ЛОВИ МОМЕНТ

Знижка -25% майже на ВСЕ

Діє до 20:00 12.05.2021

Промокод: CHYT-25

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%