Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/sumy/dytyacha-nedilya-dlya-ditej-8-11-rokiv-interaktyvna-prohrama-kudy-vedut-slidy-plastova-hutirka-ihry-/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Дитяча неділя для дітей 8-11 років. Інтерактивна програма «Куди ведуть сліди»: пластова гутірка, ігри, розваги за книжкою «Від тиранозавра до півня»

Дитяча неділя для дітей 8-11 років. Інтерактивна програма «Куди ведуть сліди»: пластова гутірка, ігри, розваги за книжкою «Від тиранозавра до півня»

Книгарня «Є» та сумський осередок НСОУ «Пласт» запрошують дітей віком 8-11 років на інтерактивну програму «Куди ведуть сліди» за книжкою «Від тиранозавра до півня» (видавництво Vivat). Захід відбудеться 25 листопада. Початок – о 12.00.

Якщо ви вважаєте себе мандрівником, не шукаєте легких шляхів і завжди хочете знати, куди ведуть будь-які сліди, а головне – швидко вгадувати, чиї вони, - ця дитяча неділя для вас. Куди вели перші у світі сліди, чи всі живі істоти залишають їх, як розпізнавати, «читати» сліди, а головне – як відбитки кінцівок можуть допомогти зорієнтуватись на місцевості. Все це розкажуть і покажуть виховники Сумського осередку молодіжної організації «Пласт».

До того ж, читайлики дізнаються, що спільного має курча з тиранозавром, експериментуватимуть з власними відбитками, бавитимуться у веселі ігри. Словом, купа неймовірних сюрпризів чекають на відчайдухів, які оберуть цю зустріч для недільного дозвілля.

Реєстрація за телефоном 066 424 47 68.

Вхід вільний.

Адреса: Суми, вул. Соборна, 44 25.11.2018 12:00 0
Поділитись

КІБЕРТИЖДЕНЬ!

Знижка -25% на ВСЕ

Діє до 18:00 05.12.2020

Промокод: CYBER

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%