Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/sumy/dytyacha-nedilya-dlya-ditej-7-12-rokiv-znajomstvo-z-tvorchistyu-roalda-dala-ta-rozihrash-knyzhky-cha/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Дитяча неділя для дітей 7-12 років. Знайомство з творчістю Роальда Дала та розіграш книжки «Чарлі і шоколадна фабрика»

Дитяча неділя для дітей 7-12 років. Знайомство з творчістю Роальда Дала та розіграш книжки «Чарлі і шоколадна фабрика»

Книгарня «Є» запрошує дітей 7-12 років на Дитячу неділю «Роальд Дал і його літературні діти»: знайомство з творчістю британського письменника, перегляд фрагментів фільму «Віллі Вонка і шоколадна фабрика» та розіграш книги «Чарлі і шоколадна фабрика» (видавництво «А-ба-ба-га-ла-ма-га»).

Роальда Дала в Британії часто називають «казкарем номер один». Англійські діти цілими поколіннями росли на його дивовижних історіях. У своїй літературній творчості Дал був завжди лагідним до дітей та суворим для дорослих. Один з найулюбленіших висловів письменника: «Я пишу тільки про те, що захоплює дух або смішить. Діти знають, що я на їхній стороні».

Отож… Жив собі бідний хлопчик, якому раз на рік – на його день народження – дарували єдиний дарунок – маленький шоколадний батончик. Але хлопчик мав добре серце, і тому з ним трапляється неймовірна пригода, яка не залишить байдужими ні дітей, ні дорослих. Можливо, це найзворушливіша повість нашого часу. «Чарлі й шоколадна фабрика» - одна з тих справжніх і захоплюючих книжок, які необхідно прочитати кожній дитині.

Під час «Дитячої неділі» познайомимось і з іншими найвідомішими книгами письменника – «Матильда», «Джеймс і гігантський персик», «ВДВ», «Відьми», переглянемо найцікавіші фрагменти фільму «Віллі Вонка і шоколадна фабрика» і розіграємо книгу «Чарлі і шоколадна фабрика».

Обов’язкова реєстрація за телефоном 066 424 47 68 (Наталя).

Вхід вільний.

Адреса: Суми, вул. Соборна, 44 20.05.2018 12:00 0
Поділитись

Тільки зараз!

Знижка -25% на ВСЕ

Діє до 15:00 24.11.2020

Промокод: YE25

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%