Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/sumy/dytyacha-nedilya-dlya-ditej-7-10-rokiv-interaktyvne-chytannya-knyzhky-gruffalyatko/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Дитяча неділя для дітей 7-10 років. Інтерактивне читання книжки «Груффалятко»

Дитяча неділя для дітей 7-10 років. Інтерактивне читання книжки «Груффалятко»

Книгарня «Є» та мовна студія  «Lingville» запрошують дітей 7-10 років та їхніх батьків на знайомство з творчістю Джулії Дональдсон: інтерактивне читання книжки «Груффалятко» («The Gruffalo's Child») англійською мовою та творче заняття за її сюжетом. Захід відбудеться 19 січня. Початок – об 11:00. 

Джулія Дональдсон – сучасна англійська письменниця, одна з найпопулярніших авторок книг для дітей у світі. Їй належить безліч цікавих історій для найменших читачів, проілюстрованих німецьким художником Акселем Шеффлером. В усіх книгах Джулії Дональдсон присутній глибокий моральний підтекст. Вони змушують міркувати, перечитуючи знову і знову. Ми вирішили познайомити дітей з творчістю письменниці через її неповторний стиль, через слово, написане рідною для авторки мовою.

«Груффалятко» («The Gruffalo's Child») - цю казку перекладено різними мовами, і саме її ми обрали для читань та творчого заняття з англійської мови, яке проведе Ольга Ларічкіна, керівниця студії мов «Lingville». Батьки учасників заходу також дізнаються, як ефективно організувати  сімейні читання англійською вдома.

Вхід вільний.

Адреса: Суми, вул. Соборна, 44 19.01.2020 12:00 0
Поділитись
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку