Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/sumy/dytyacha-nedilya-dlya-ditej-5-9-rokiv-chytannya-knyzhky-starka-ulfa-rizdvo-u-lisi-ta-majster-klas-zi/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Дитяча неділя для дітей 5-9 років. Читання книжки Старка Ульфа «Різдво у лісі» та майстер-клас зі створення святкових листівок

Дитяча неділя для дітей 5-9 років. Читання книжки Старка Ульфа «Різдво у лісі» та майстер-клас зі створення святкових листівок

Книгарня «Є» запрошує дітей віком 5-9 років та їхніх батьків на читання книжки Старка Ульфа «Різдво у лісі» («Видавництво Старого Лева») та майстер-клас зі створення святкових листівок у техніці об’ємної аплікації. Захід відбудеться 23 грудня. Початок – о 12:00.

Герой цієї книжки – гном Буркотун, розсердившись через втрачену шапку і рукавиці, не хотів святкувати Різдво. Та попри буркотливий характер і невдоволення усім довкола напередодні свята Буркотун робить багато дрібних і великих добрих справ. Він рятує джмеля, який може загинути від холоду. А ще – дає прихисток кроленятам, що в завірюху відбилися від дому, шукаючи гнома, без якого Різдво не настане. Чи вдасться вухастикам зустріти свято в родинному затишку – діти дізнаються під час читання різдвяної казки відомого шведського письменника Ульфа Старка, яку дивовижно проілюструвала Ева Еріксон.

Ну, і продовжуємо готуватись до різдвяних свят: аби потішити найрідніших власноруч створеними подарунками, під час Дитячої неділі виготовимо з дітками оригінальні святкові листівки у техніці об’ємна аплікація. Реєстрація за номером 066 424 47 68.

Вхід вільний.

Адреса: Суми, вул. Соборна, 44 23.12.2018 12:00 0
Поділитись