Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/slov-yansk/prezentatsiya-knyhy-maryny-grymych-klavka/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація Книги Марини Гримич «КЛАВКА»

Презентація Книги Марини Гримич «КЛАВКА»

Книгарня «Є» та видавництво «Нора-Друк» запрошує на презентацію нового роману Марини Гримич «КЛАВКА» за участю авторки. Захід відбудеться 12 вересня. Початок - о 17:30.

Дія роману відбувається у Спілці письменників України і в київському письменницькому будинку РОЛІТ у 1947 році під час сумнозвісного Пленуму, відомого в історії розгромом української літератури, зокрема паплюженням Юрія Яновського та Максима Рильського. Проте мало хто знає, що розправою над цими двома класиками не обмежилось: українських літераторів — колег по перу, сусідів по дому — нацьковували одне на одного, користуючись їхніми амбіціями. Учасники подій по-різному вийшли з нелегкої етичної ситуації — хто з високо піднятою головою і усмішкою на устах, а хто — в ганьбі і досмертних докорах сумління. Клавка, секретарка Спілки письменників, знає про письменників усе, а драматичні події відбуваються на її очах. Паралельно, в її досить одноманітному житті старої дівки, відбуваються кардинальні зміни: вона опиняється в центрі любовного трикутника — між відповідальним працівником ЦК КП(б)У і молодим письменником, який щойно повернувся з фронту.

Літературне життя 1940-х, повоєнний Київ, Євбаз, комунальна квартира — це те тло, на якому розгортається динамічний сюжет.

Вхід вільний.

Адреса: Слов'янськ, вул. Василівська, 27 12.09.2019 17:30
Учасники: 1
  • - Марина Гримич
0
Поділитись

Шалені вихідні!

Знижка -25% на ВСЕ

Промокод діє до 11:00 26.10.2020

Промокод: YE25

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку -25%