Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Frivne%2Fzustrich-knyzhkovoho-klubu-malenka-rivnenska-knyharnya-obhovorennya-knyzhky-niny-dzhordzh-malenka-pa%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти
Зустріч книжкового клубу “Маленька рівненська книгарня”. Обговорення книжки Ніни Джордж «Маленька паризька книгарня»

Зустріч книжкового клубу “Маленька рівненська книгарня”. Обговорення книжки Ніни Джордж «Маленька паризька книгарня»

Книгарня «Є» та видавництво «Наш формат» запрошують на зустріч книжкового клубу “Маленька рівненська книгарня” та обговорення книжки Ніни Джордж «Маленька паризька книгарня».

Книжковий клуб «Маленька рівненська книгарня» знову повертається! Відтепер ще більше різноманітних книг та більше розмов. На нашу першу зустріч у новому сезоні ми обрали книжку, завдяки якій і з’явився наш книжковий клуб.

Жан Одинак — власник книжкової баржі "Літературна аптека" — точно знає, як вилікувати почуття, що не вважаються захворюваннями й не діагностуються лікарями. Адже він — читач душ, тож кожному покупцеві добирає книги, які якнайкраще впораються із завданням вилікувати людський смуток, тугу чи зневіру. Все змінюється одного літнього дня після зустрічі з Катрін, глибоку печаль якої месьє Одинак сподівається вилікувати. Він вирушає в подорож до місця найболючіших спогадів – серця Провансу, аби пережити час страждань і віднайти себе. А ми запрошуємо вас вирушити у світ Жана та самої авторки Ніни Джордж.

Також на зустрічі обговоримо багато книжкових новинок та спробуємо знайти ідеальну книгу для кожного. Беріть з собою гарний настрій і друзів!

Телефон:(0362) 26 39 41.
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик "Український тиждень".

Адреса: Рівне, вул. Короленка, 2 24.09.2017 18:00 0
Поділитись