Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/rivne/zustrich-iz-pysmennykom-vasylem-kuzanom-i-prezentatsiya-joho-romanu-quot-ekspres-narechenyj-quot-u-r/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Зустріч із письменником Василем Кузаном і презентація його роману "Експрес-наречений" у рамках Всеукраїнського арт-семінару "КУСТ"

Зустріч із письменником Василем Кузаном і презентація його роману "Експрес-наречений" у рамках Всеукраїнського арт-семінару "КУСТ"

Книгарня “Є”, видавництво "Український пріоритет" та Всеукраїнський арт-семінар для письменників “КУСТ” запрошують на зустріч із Василем Кузаном та презентацію його роману "Експрес-наречений". Захід відбудеться 12 липня, о 18.00.

12-го липня у Рівному стартує Всеукраїнський арт-семінар “КУСТ”. Одним із лекторів там буде закарпатський поет, автор слів пісні "Золото Карпат" Василь Кузан. У книгарні "Є” він презентуватиме свій прозовий дебют – роман "Експрес-наречений".

За словами автора, це роман про весілля: колоритне, наповнене непередбачуваними подіями, крутими сюжетними поворотами, скандалами, феєричним гумором та драматичними сльозами, фольклором і лірикою. Автор стверджує, що всі ситуації взяті з життя: "Нема нічого видуманого, усе тільки літературно оформлено та змінено імена героїв. У мене в книзі є таке весілля: неповторне, унікальне, шокуюче. Перша дружка народжує, наречений зникає…Там багато безвихідних ситуацій, але ми знаходимо вихід, і все закінчується добре". Перший критик тексту письменник і журналіст Василь Горват назвав книгу "закарпатським декамероном".

Василь Кузан – український поет, журналіст, член Національної спілки письменників України, член НСЖУ, експерт всеукраїнського рейтингу "Книжка року", член редколегії видавництва "Український пріоритет", академік Міжнародної академії літератури і мистецтва, лауреат премій імені Ф. Потушняка, Юрія Яновського, Ярослава Дорошенка, Пантелеймона Куліша.

Телефон: (0362) 26 39 41.
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик "Український тиждень".


Адреса: Рівне, вул. Короленка, 2 12.07.2017 18:00
Учасники: 1
  • - Кузан Василь
0
Поділитись

КІБЕРТИЖДЕНЬ!

Знижка -25% на ВСЕ

Діє до 20:00 04.12.2020

Промокод: CYBER

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%