Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/rivne/zustrich-iz-pysmennykamy-oleksandrom-denysenkom-ta-mykoloyu-zhulynskym-u-rivnomu/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Зустріч із письменниками Олександром Денисенком та Миколою Жулинським у Рівному

Зустріч із письменниками Олександром Денисенком та Миколою Жулинським у Рівному

«Тарас.Повернення» - це історія про найтяжчі часи життя Тараса Шевченка, генія українського народу, яка дає відповідь на запитання: ким насправді був найвеличніший поет України – кам’яним символом чи все ж таки людиною з плоті й крові, котра шукає дружби, розуміння, кохання? Відірваний від рідної землі, приречений на тяжку солдатську службу в Новопетровській фортеці у колонізованих Російською імперією землях Казахстану, на сім років поневірянь та мук. А потім – звільнення. Однак це звільнення стало лише частиною хитрої політичної схеми, у центрі якої опинився Шевченко.

Чи міг він знати, навіщо російський цар вертає йому вдавану свободу?

На заході також окрім презентації книги відбудеться показ уривків однойменного фільму, режисером якого є Олександр Денисенко.

Роман-хроніка в голосах Миколи Жулинського „Моя Друга світова“, відкриває широку панораму подій на Волині в обороні українського народу, де діяла ОУН та народжувалась УПА. М. Жулинський – письменик, літературознавець, дослідник, літературний критик, науковець, голова Інституту ім. Тараса Шевченка, академік, політичний і громадський діяч, який має великий доробок літературної і науково-дослідної творчости. Прологом для роману стала забава „у війну“ підлітків у селі Новосілках на Волині. Це книга про тих, які впали на полі бою, у нерівній боротьбі з ворогом за незалежність українського народу. Книга з’явилася у надзвичайно слушний час, коли у Польщі йде мова на державному рівні про „геноцид“ поляків, ніби влаштований українським визвольним рухом, ОУН і УПА, на Волині. Роман „Моя друга світова“ – це продумана роками книга про життя народу Волині, занотоване у історичних подіях. «Акордеон» – містичний роман, у якому за автобіографічністю й намаганням автора зобразити фрагмент реальної історії сховано глибші смисли про те, з чого складається людське життя, як за глузуванням та іронією сховано розум, який глибинно має віру в надреальне.

Про усе це, а також про історію написання романів можна буде дізнатися під час зустрічі із автором Миколою Жулинським. Окрім того, кожен присутній зможе поспілкуватися з письменником.

Олександр Денисенко – відомий український літератор, сценарист, драматург, кіноактор, режисер, автор теле- і радіопередач. Член Спілки кінематографістів України, Асоціації українських письменників, заслужений діяч мистецтв України. 

Микола Жулинський - український літературознавець і політик. Директор Інституту літератури імені Тараса Шевченка НАН України. Президент Міжнародного громадського об'єднання «Волинське братство», голова Наглядової ради Волинського національного університету імені Лесі Українки[2]. Доктор філологічних наук (1981). Директор Інституту літератури ім. Т. Г. Шевченка НАН України, академік НАН України. Голова Комітету з Національної премії України імені Тараса Шевченка у 2008–2010 рр. Почесний академік Національної академії мистецтв України (2017)

Вхід вільний.


Адреса: Рівне, Вул. Короленка, 2 01.06.2019 16:00 0
Поділитись

КІБЕРТИЖДЕНЬ!

Знижка -25% на ВСЕ

Діє до 18:00 06.12.2020

Промокод: CYBER

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%