Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Frivne%2Fzaplanuj-sobi-mriyi-zustrich-z-kotom-inzhyrom-u-rivnomu%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти
Заплануй собі мрії — зустріч з котом Інжиром у Рівному

Заплануй собі мрії — зустріч з котом Інжиром у Рівному

Книгарня «Є» та видавництво «Мандрівець» запрошує на захід «Заплануй собі мрії — зустріч з котом Інжиром». Захід відбудеться 8 березня. Початок – о 18.00.

Навесні можна ходити без шапки, але не без книжок, — вважає кіт Інжир. Найкнижковіший кіт України та його авторка Олена Павлова запрошують увечері в п’ятницю 8 березня завітати до затишної книгарні «Є» у Рівному. Обіцяють багато котячих історій про книжки, весну та любов, ще більше милих та дотепних картинок і величезну котячу дозу натхнення. Також кіт Інжир презентує новинку — чарівний блокнот, у якому мрії стають планами, а плани — реальністю. Планувальник кота Інжира — це котики з мудрими та веселими порадами на кожен тиждень, що підтримуватимуть вас цілий рік. Його можна буде придбати у книгарні «Є» з ексклюзивним автографом авторки у формі кота Інжира, намальованим саме для вас. Приходьте за натхненням, книжками та гарним весняним настроєм!

Вхід вільний.


Адреса: Рівне, Вул. Короленка, 2 08.03.2019 18:00
Учасники: 2
  • - Олена Павлова
  • - Кіт Інжир
0
Поділитись