Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/rivne/yakoyu-maye-buty-nova-evropa-rozmova-z-dmytrom-shevchukom-ta-vitaliyem-lebedyukom/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
«Якою має бути Нова Європа?»: розмова з Дмитром Шевчуком та Віталієм Лебедюком

«Якою має бути Нова Європа?»: розмова з Дмитром Шевчуком та Віталієм Лебедюком

Книгарня «Є» та «Видавництво Старого Лева» запрошують на розмову з Дмитром Шевчуком та Віталієм Лебедюком на тему «Якою має бути Нова Європа?», що відбудеться 28 листопада у рамках проекту «Студії європейських цінностей та ідентичності». Початок – о 18:30.

Книжка «Нова Європа» від «Видавництва Старого Лева» – це збірка есеїв, ініційована Центром «Нова Європа». У ній відомі українці-інтелектуали – історики, політики, журналісти, релігійні та громадські діячі – розповідають про своє бачення України та її місце в Європі. Вони діляться нетривіальними думками, які будуть цікаві і скептикам, і оптимістам, а також тим, хто намагається сформувати власну візію розвитку нашої країни.

Ми пропонуємо вам розглянути це питання з іншого погляду. Які європейські цінності зараз пропагує Європа та які б мала пропагувати. Які роль та місце займає Україна у розвитку Нової Європи . Чому все-таки варто будувати Нову Європу та активно впроваджувати в наше життя європейські цінності. Який вектор у цьому розвитку задає книга «Нова Європа» і кому варто її читати.

«Студії європейських цінностей» – грантовий проект НаУ ОА, який переміг у конкурсі  імені Жана Моне  і передбачає підготовку і впровадження в навчальний проект освітнього модулю, що складатиметься із трьох навчальних курсів з проблем європеїстики.

Дмитро Шевчук – доктор філософських наук, проректор Національного університету «Острозька академія», відповідальний секретар серії «Філософія» Наукових записок «Острозької академії». Досліджує проблеми сучасної політичної філософії, методології гуманітарних наук, соціокультурні процеси у Центрально-Східній Европі.

Віталій Лебедюк – доцент кафедри політології Національного університету «Острозька академія», кандидат наук з державного управління.

Вхід вільний.


Адреса: Рівне, Вул. Короленка, 2 28.11.2018 18:30
Учасники: 2
  • - Дмитро Шевчук
  • - Віталій Лебедюк
0
Поділитись

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 7%

Промокод діє
до 11:00 14.08.2020

Промокод: YE7
Отримай додаткові -7%