Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/rivne/prezentatsiya-zbirky-ihorya-astapenka-shampanske-pyvo-shampanske-u-rivnomu/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація збірки Ігоря Астапенка «Шампанське – пиво – шампанське» у Рівному

Презентація збірки Ігоря Астапенка «Шампанське – пиво – шампанське» у Рівному

Книгарня «Є» та видавництво «Смолоскип» запрошують на презентацію збірки Ігоря Астапенка «Шампанське – пиво – шампанське», що відбудеться 6 листопада за участю автора. Початок – о 18.30. Модераторка – Тетяна Чіхрай.

«Шампанське – пиво – шампанське» Ігоря Астапенка – справжня лірична колекція з багатим набором експонатів. Тут ви зможете побачити красиву любов у різних її вимірах, страх неосягнення світу з одвічним пошуком істини, невимовну радість і легкий присмуток, холодну приреченість і відтінь надії, ностальгію і залюблений погляд у майбутнє. А ще автор запросить вас посидіти з ним за одною партою, порибалити сонце на узбережжі Адріатичного моря, прогулятися Відрадним одного з вечорів, зрештою, випити хорошого пива й шампанського.

Ігор Астапенко народився 16 березня 1992 року в місті Біла Церква. У 2015 році закінчив КНУ ім. Т.Шевченка (Інститут філології). У 2018 році захистив кандидатську дисертацію в Інституті літератури НАН України. Окремі вірші перекладені італійською, російською, білоруською, англійською, польською, грузинською, румунською, чеською мовами. Фіналіст МРП (2015) та конкурсу «Dictum» від видавництва «Крок» (2015). Лауреат першої премії Міжнародного конкурсу «Гранослов» (2016), другої премії літературного конкурсу від видавництва «Смолоскип» (2018), Міжнародної україно-німецької премії О. Гончара, премії «Золотий кларнет» (2016), Коронації слова (2016). Засновник Всеукраїнського поетичного конкурсу «Гайвороння» та літературної платформи «Літстейдж». Автор поетичних збірок «Щільник» (2015), «Лихотомія» (2016).

Вхід вільний.


Адреса: Рівне, Вул. Короленка, 2 06.11.2018 18:30
Учасники: 2
  • - Ігор Астапенко
  • - Тетяна Чіхрай (модераторка)
0
Поділитись
Отримай знижку