Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/rivne/prezentatsiya-knyzhok-oleksandra-klymenka-pro-dereva-i-levitatsiyu-ta-ves-tsej-literaturnyj-dzhaz/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книжок Олександра Клименка «Про дерева і левітацію» та «Весь цей літературний джаз»

Презентація книжок Олександра Клименка «Про дерева і левітацію» та «Весь цей літературний джаз»

Книгарня «Є» та ЛА «Discursus» запрошують на презентацію книжок Олександра Клименка «Про дерева і левітацію» та «Весь цей літературний джаз».

«Весь цей літературний джаз» – це роздуми про життя і мистецтво, мораль і політику, про естетичні та філософські завдання, які розв’язуються у творчості. Одне слово, про all that jazz. Як зазначає у передмові Володимир Базилевський, книжка Клименка є логічним продовженням його попередньої праці – збірки літературно-критичних есеїв та інтерв’ю «Від не-початку і до не-кінця».

Книжка «Про дерева і левітацію» – випадання з повсякденності у метафізику, це розповідь про людське життя, яке проростає з важкого коріння, щоб левітувати з повітряною легкістю в художній уяві митця. Дерева, помножені в поетичних рядках О. Клименка на горизонти і води, нагадують читачеві, що світ, який народжується у творчих візіях, може стати найважливішим прижиттєвим надбанням – еквівалентом справжньої віри, надії, любові.

Олександр Клименко – український прозаїк, поет, есеїст, літературний критик, музикант. Лауреат літературних премій ім. М. Гоголя, ім. Г. Сковороди, ім. П. Куліша, ім. А.Кримського.

Телeфон: (0362) 26 39 41.
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Адреса: Рівне, вул. Короленка, 2 07.09.2017 17:00
Учасники: 1
  • - Тетяна Чіхрай
0
Поділитись
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку