Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/rivne/prezentatsiya-knyzhky-svyatoslava-lypovetskoho-mech-shcherbets-ta-ukrayinski-vorota/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книжки Святослава Липовецького «Меч “Щербець” та Українські ворота»

Презентація книжки Святослава Липовецького «Меч “Щербець” та Українські ворота»

Книгарня «Є» та видавництво «Темпора» запрошують на презентацію книжки Святослава Липовецького «Меч “Щербець” та Українські ворота. Україно-польські взаємини від поділів Речі Посполитої й до сьогодні», яка відбудеться 3 квітня. Початок о 18.30. Модераторка – Ольга Петренко.

Пропонована книжка є путівником у світ українсько-польських взаємин з кінця XVIII століття й до сьогодні. На основі великої кількості джерел автор відкриває широку панораму співжиття обох народів, а також складних процесів формування української нації, що відбувалися за участі, паралельно та наперекір західному сусіду. Говоритимемо про факти минулого, що проливають світло на події сучасності, розкривають широку панораму українсько-польських взаємин та тих складних процесів, що їх супроводжували протягом останньої чверті тисячоліття.

Святослав Липовецький – історик, журналіст, публіцист, родом з Тернополя. Автор і упорядник книжок "Червоно-чорне. 100 бандерівських оповідок", "Обличчя звитяги (Стрілецькі світлини)", "Бандерівці. 200 історій з ХХ століття" та ін. Постійний дописувач тижневиків "Країна", "Український Тиждень", "Дзеркало Тижня" та інших видань. Статті автора виходили у збірниках бібліотеки газети "День" та бібліотеки "Історична правда". Модерує Ольга Петренко, редакторка видавництва «Темпора».

Наприкінці запланована дискусія, до якої зможуть долучитися всі охочі.

Вхід вільний.


Адреса: Рівне, Вул. Короленка, 2 03.04.2019 18:30
Учасники: 2
  • - Святослав Липовецький
  • - Ольга Петренко
0
Поділитись

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 7%

Промокод діє
до 11:00 06.08.2020

Промокод: YE7
Отримай додаткові -7%