Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/rivne/prezentatsiya-knyzhky-svitlany-oslavskoyi-pivmisyats-khrest-i-pavych-podorozhi-do-mesopotamiyi-/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книжки Світлани Ославської «Півмісяць, хрест і павич. Подорожі до Месопотамії»

Презентація книжки Світлани Ославської «Півмісяць, хрест і павич. Подорожі до Месопотамії»

Книгарня «Є» та видавництво «Човен» запрошують на презентацію книжки Світлани Ославської «Півмісяць, хрест і павич. Подорожі до Месопотамії». Захід відбудеться 16 жовтня. Початок – о 18:30. Модератор – Ігор Балинський.

«Півмісяць, хрест і павич. Подорожі до Месопотамії» — колекція унікальних історій про Туреччину, якої ми не знаємо, але яка від того не є менш цікавою та вартою уваги.

Світлана Ославська написала книжку про іншу Туреччину – ту, що починається за межами курортів і традиційних туристичних напрямків. У цих репортажах ви зустрінете тих, хто не вписується в картину «правильних» турецьких громадян: християн, єзидів, сирійців, біженців, «терористів». Водночас ці тексти показують ширшу картину суспільного й політичного життя Туреччини останніх п’яти років. Є тут і перетини з Україною – сподівані й не дуже.

Світлана Ославська – українська незалежна журналістка, репортерка, дослідниця культури. Народилася в Сєвєродонецьку на Луганщині, вивчала культурологію у Харкові та Києві. Живе в Івано-Франківську, але частіше – в дорозі. Пише про людей. Авторка репортажів з Туреччини, Ірану, Греції, Польщі, Молдови та України.

Вхід вільний

Адреса: Рівне, Вул. Короленка, 2 16.10.2019 18:30
Учасники: 2
  • - Світлана Ославська
  • - Ігор Балинський (модератор)
0
Поділитись

ЛОВИ МОМЕНТ!

Знижка -25% майже на ВСЕ

Діє до 11:00 09.05.2021

Промокод: CHYT-25

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%