Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Frivne%2Fprezentatsiya-knyzhky-larysy-denysenko-usmikhaky-u-rivnomu%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти
Презентація книжки Лариси Денисенко «Усміхаки» у Рівному

Презентація книжки Лариси Денисенко «Усміхаки» у Рівному

Книгарня «Є» та «Видавництво Старого Лева» запрошують на презентацію книжки Лариси Денисенко «Усміхаки», яка відбудеться 29 березня за участю авторки.

В «Усміхаках» Лариси Денисенко ви знайдете усе, що слід знати про собак: як їх доглядати, годувати, вигулювати і лікувати. А також про те, яке величезне щастя мати чотирилапого друга, та водночас, яка це відповідальність. Адже тваринка – не м’яка іграшка, а повноправний член сім’ї. Вчені стверджують, що дорослий песик має інтелект трирічної дитини. І тільки від господарів залежить, який характер матиме ця дитина, буде вона злюкою чи усміхакою.

«Перша морда серед лиць, котрі я побачила після народження, була шляхетна морда нашого пса, – розповідає Лариса Денисенко. – Собаки зі мною від народження. Я вчилася говорити з ними, дорослішати, розуміти, домовлятися та виховувати. Собаки в місті – неминучі. Мені дуже важливо, щоб діти розуміли, що вони відповідальні за своїх собак перед псяками і перед мешканцями. Мені дуже важливо, щоб собаки були любов`ю, опертям та істотою довіри, а не модними іграшками, що про них можна забути й полишити».

За словами авторки, книжка допоможе краще зрозуміти себе, свого псяку, надихне вас усміхацтвом або роз`яснить, чому поки що вам не варто заводити собаку.

Лариса Денисенко (17 червня 1973 року, Київ) – українська письменниця литовсько-грецького походження. За освітою – правниця. Закінчила юридичний факультет Київського Національного Університету імені Тараса Шевченка. Навчалася праву також в Центральному Європейському Університеті, на курсах законопроектування Міністерства юстиції Нідерландів. Адвокатка. Спеціалізується на міжнародному, цивільному та адміністративному праві. Є авторкою та співавторкою посібників та альманахів з питань корупції, судоустрою, смертної кари, прав людини для дітей. З 2006 по 2010 рік була авторкою та ведучою (разом з Юрієм Макаровим та Анатолієм Єремою) культурологічної програми «Документ» та «Документ+» на каналі 1+1 та 1+1 International. Працювала як сценаристка на телевізійних проектах «Чужі помилки» (СТБ); «Сімейні драми», «Сімейні мелодрами» (1+1). Пише колонки, оповідання та есеї як для глянцевих журналів («Женский журнал», «Elle Україна», «Harper’s Bazaar Україна», «Домашний очаг. Украина» тощо), так і для бізнес-тижневиків («Фокус», «Профіль» тощо). З дебютним романом «Забавки з плоті та крові» отримала гран-прі Всеукраїнського конкурсу романів та кіносценаріїв «Коронація слова» – 2002. Книжки «Танці в масках» та «Сарабанда банди Сари» отримували звання «Краща українська книга» за голосуванням читачів та професійного журі тижневика «Корреспондент».

Вхід вільний.


Адреса: Рівне, Вул. Короленка, 2 29.03.2018 18:30
Учасники: 2
  • - Лариса Денисенко
  • - Модераторка – Тетяна Чіхрай
0
Поділитись