Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/rivne/prezentatsiya-knyhy-syly-valentyna-terletskoho-u-rivnomu/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація «Книги  Сили» Валентина Терлецького у Рівному

Презентація «Книги Сили» Валентина Терлецького у Рівному

Книгарня «Є» та видавництво «Кальварія» запрошують на презентацію «Книги Сили» Валентина Терлецького, що відбудеться 8 листопада за участю автора. Початок – о 18:30.

«Книга Сили» – так називається серія романів запорізького телеведучого, фронтмена рок-гурту «Декаданс» і письменника Валентина Терлецького. Це художнє дослідження легенд і феномену українського козацтва від його зародження до теперішнього часу, що ґрунтується виключно на реальних подіях, маловідомих фактах та численних загадках. Напружений сюжет, карколомні пригоди, знакові постаті, нерозгадані до цієї пори таємниці запорозьких характерників – все це створює абсолютно новий погляд на минуле українських лицарів, дає несподівані відповіді на болючі питання сьогодення, призводить до переосмислення української історії та допомагає повірити у майбутнє нашого народу.

Серед героїв першого роману серії «Книга Сили. Воля» не лише такі знакові імена, як Дмитро Байда-Вишневецький, Іван Підкова, Семерій Наливайко, Самійло Кішка та інші, а й багато майже невідомих широкому загалу козаків та козацьких старшин. У цій книзі немає жодного вигаданого персонажа, жодної вигаданої події, жодного вигаданого явища. Усе це колись відбувалося в реальності. І все це тепер має стати відомим, бо «прийшов час»...

Вхід вільний.


Адреса: Рівне, Вул. Короленка, 2 08.11.2018 18:30
Учасники: 1
  • - Валентин Терлецький
0
Поділитись

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 7%

Промокод діє
до 11:00 13.08.2020

Промокод: YE7
Отримай додаткові -7%