Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/rivne/prezentatsiya-knyhy-ostannij-spadok-andriya-novika-u-rivnomu/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книги "Останній спадок" Андрія Новіка у Рівному

Презентація книги "Останній спадок" Андрія Новіка у Рівному

Книгарня «Є» та видавництво «Клуб сімейного дозвілля» запрошують на презентацію книги Андрія Новіка «Останній спадок». Захід відбудеться 14 березня. Початок – о 18.00.

Дивний дерев’яний куб — дідів спадок студенту Максимові Підгірському. Спадок, який Максим передав своєму викладачеві старослов’янської міфології Далібору Кравцю. Передав і… зникнув назавжди.

Далібор знайшов усередині куба зашифроване послання глаголицею. Чоловік не знав, що з тієї миті на нього відкрито смертельне полювання. Дві потужні організації, які роками намагаються знищити одна одну, розпочали запекле змагання. І мета обох — знайти Далібора якомога раніше. Бо лише він має ключ до загадки містичного спадку…

«Динамічний, гостросюжетний, напрочуд інформативний роман. Це книга про пошук артефакту, завдяки якому древні слов’яни впродовж тривалого періоду вважалися однією з наймогутніших етнічних груп Східної Європи. Книга, безперечно, захоплива, але, крім розважити, Андрій Новік намагається пробудити у читача цікавість до маловідомих таємниць і напівзабутих легенд — підкреслюю: саме українських легенд — і, як на мене, йому це вдається...»

Вхід вільний.


Адреса: Рівне, Вул. Короленка, 2 14.03.2019 18:00
Учасники: 2
  • - Андрій Новік
  • - Макс Кідрук
0
Поділитись
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку