Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/rivne/prezentatsiya-knyhy-oksany-lozynskoyi-shlyakh-do-sebe-vidverto-u-rivnomu/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книги Оксани Лозинської «Шлях до себе. Відверто» у Рівному

Презентація книги Оксани Лозинської «Шлях до себе. Відверто» у Рівному

Книгарня «Є» та видавництво «Дискурсус» запрошують на презентацію книжки Оксани Лозинської «Шлях до себе. Відверто». Захід відбудеться 23 грудня. Початок – о 18:30. Модераторка – Аріна Крапка.

Оксана Лозинська розповідає про власний досвід навчання і викладання в голландських вишах, про систему нідерландської вищої освіти та проектно-дослідницьку діяльність, про культурний шок, про емоційне вигорання як діагноз та його лікування в Нідерландах, про медитацію і її вплив на самопочуття людини, про занурення в нідерландську мову і культуру.

Як пише сама авторка: «Ця книга – про самореалізацію й успіх, злети й падіння, особистісний та професійний ріст. Це моя відверта історія про те, як не втратити себе на життєвому. Ніколи не сумнівайтеся в собі, ніколи не бійтеся впасти. Не бійтеся робити помилки: вони вчать нас правильно чинити наступного разу та відкристалізовувати свій професіоналізм».

Оксана Лозинська народилася і виросла в Луцьку. Навчалася у Києві, має диплом магістра з міжнародної економіки. З 2007 року мешкає в Нідерландах. Нині працює в Інституті комунікацій, медіа та ІТ університету Ганзе (Hanze), м. Гронінген. Викладачка та коуч студентських дослідницьких команд у проєктах зі сталого розвитку, міжнародних і міжкультурних комунікацій.

Аріна Крапка - журналістка, організаторка публічних заходів.

Вхід вільний

Адреса: Рівне, Вул. Короленка, 2 23.12.2019 18:30
Учасники: 2
  • - Оксана Лозинська
  • - Аріна Крапка ( модераторка)
0
Поділитись
Отримай знижку