Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/rivne/prezentatsiya-knyhy-najkrashcha-knyzhka-pro-kamino-maksyma-bespalova-rivne-soborna-56-22-lystopada-o/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книги «Найкраща книжка про Каміно» Максима Беспалова Рівне, Соборна, 56 22 листопада о 18:30

Презентація книги «Найкраща книжка про Каміно» Максима Беспалова Рівне, Соборна, 56 22 листопада о 18:30

Книгарня «Є» та видавництво «Віхола» запрошують на презентацію книги про Шлях святого Якова "Найкраща книжка про Каміно".

Нова містична історія від улюбленої авторки з’явилась на полицях книгарні. «Найкраща книжка про Каміно» – це книга про пошук в декораціях стародавнього християнського паломництва, яке в наш час перетворилося на найпопулярніший в світі пішохідний туристичний маршрут. Люди виходять на нього з різних причин: хтось, аби загоїти рани від втрат, хтось, аби знайти поштовх і натхнення для нового життя, хтось шукає Бога, а хтось – самого себе. Це дорога чудес, і кожна людина на ній є чарівником.

Максим Беспалов пройшов Шлях святого Якова більше десяти раз, і нарешті відчув у собі натхнення написати ту саму книжку про Каміно, про яку мріяв відтоді, коли вперше почув про цю дорогу.

Під час презентації можна буде поспілкуватися із автором про його досвід численних проходжень маршрутів до Сантьяго-де-Компостела, враження від повернення паломників після пандемії та важливі інсайти, які відкриває «дорога з тисячею імен».

Учасники: 

Максим Беспалов — мандрівник і письменник. Понад 10 років займався журналістикою, однак покинув роботу, бо зрозумів, що вона більше не приносить задоволення. З 2015 р. працює з компанією Hakuna Matata Expeditions, організовуючи авторські тури в десятки країн на різних континентах. Побував у 70 країнах світу, частину з яких описав у власних книжках.

модераторка - Тетяна Чіхрай.

Адреса: Рівне, Вул. Соборна, 56 22.11.2023 18:30 0
Поділитись
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image