Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/rivne/prezentatsiya-knyhy-marichky-kryzhanivskoyi-tini-u-rivnomu/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книги Марічки Крижанівської «Тіні» у Рівному

Презентація книги Марічки Крижанівської «Тіні» у Рівному

Книгарня «Є» та «Видавництво Старого Лева» запрошують на презентацію книги Марічки Крижанівської «Тіні». Захід відбудеться 11 квітня. Початок – о 18.30.

«Тіні» Марічки Крижанівської — нове слово в сучасному бурхливому розвитку української жанрової літератури. Фактично, перед нами перший в історії гуцульський детективний роман! Гуцульський — не за поверховим зовнішнім антуражем і не за випадковою пов’язаністю з цією відомою карпатською територією. Ідеться про детектив, занурений у прадавні вірування гуцулів, коли ще люди та духи разом творили гармонію Всесвіту, відтак із документальною точністю перепущений через процес зйомок легендарних «Тіней забутих предків» Сергія Параджанова і доведений до наших часів, коли й відбувається несподівана розв’язка. На гостей чекає розмова про хитросплетіння гуцульських вірувань, автентику та сучасність під відеоряд з «Тіней забутих предків» та документальних хронік. Вхід вільний.

Марічка Крижанівська – львівська журналістка, авторка і ведуча програм «Мандрівки Україною», «Тільки у Львові», редакторка рубрики «Культура» (на «24 каналі»), а також кількох документальних фільмів-програм у сфері культурології. Окрім того дитяча письменниця, авторка казок «Різдвяна історія», «Чарівна скрипка», «Принц і Намистинка», «Пригоди піжамчиків», «Таємниця львівського годинникаря» (видано також шрифтом Брайля), «Дітям про футбол», «Веселі ангелята», «Маленька Зіронька» (перекладено французькою мовою). Казки друкували у періодиці Чикаго – газеті «Тиждень і люди». Дипломантка міжнародного літературного конкурсу "Коронація слова" у 2018 році за роман «Тіні».

Вхід вільний.


Адреса: Рівне, Вул. Короленка, 2 11.04.2019 18:30
Учасники: 1
  • - Марічка Крижанівська
0
Поділитись

ЛОВИ МОМЕНТ

Знижка -35% майже на ВСЕ

Діє до 21:00 14.05.2021

Промокод: 35-READ

*діє на 85% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 35%