Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/rivne/prezentatsiya-knyhy-maksyma-gakha-prohulyuyuchys-pusteleyu-u-rivnomu/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книги Максима Гаха «Прогулюючись пустелею» у Рівному

Презентація книги Максима Гаха «Прогулюючись пустелею» у Рівному

Книгарня «Є» та «Видавництво Жупанського» запрошують на презентацію книги Максима Гаха «Прогулюючись пустелею». Захід відбудеться 28 травня. Початок – о 18.30.

Збірка оповідань Максима Гаха є найкращим підтвердженням того, що після тривалого перебування в тіні перекладної літератури нова українська проза все впевненіше заявляє про себе. Регістр звучання оповідань, що увійшли до збірки, найрізноманітніший: від спогадів про втрачену в какофонії дорослого життя музику дитинства до звіту про діяльність компанії, що керує людськими долями, від бредберівських марсіанських хронік у до болю знайомому вітчизняним читачам провінційному антуражі до тибетських демонів смерті на святі першого дзвоника.

Та попри концептуальне й сюжетне різноманіття, є одна тема, яка червоною ниткою проходить через усю збірку – тема переходу від звичного «тут і тепер» до трансцендентного «там». Саме ця ідея утворює той міцний фундамент, на який, подібно до теракотової вежі з однойменного оповідання, спирається ретельно вибудувана конструкція цієї часом напрочуд затишної, часом сповненої тривоги прози.

Вхід вільний.


Адреса: Рівне, Вул. Короленка, 2 28.05.2019 18:30
Учасники: 2
  • - Максим Гах
  • - Тетяна Чіхрай
0
Поділитись

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 7%

Промокод діє
до 11:00 13.08.2020

Промокод: YE7
Отримай додаткові -7%