Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/rivne/prezentatsiya-knyhy-artema-chapaya-the-ukraine-u-rivnomu/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книги Артема Чапая «The Ukraine» у Рівному

Презентація книги Артема Чапая «The Ukraine» у Рівному

Книгарня «Є» та «Видавництво 21» запрошують на презентацію книги Артема Чапая «The Ukraine», що відбудеться 9 листопада за участю автора. Початок – о 18:30. Модератор – Дмитро Шевчук.

Над текстами, що увійшли до книги, Артем Чапай працював близько восьми років. «Загалом же «The Ukraine», – каже автор, – описує понад десять років сучасної України, або ж the України початку двадцять першого століття». У книзі поєдналися реальний факт і художній вимисел. Різні території, різні за віком, способом існування персонажі з їхніми історіями, ситуаціями, епізодами, моментами, позитивне, не дуже, негативне, прекрасне і потворне (зокрема і в їхній відносності) – усе це елементи колажу, що передає цілісний образ України – такої, як вона є, у найбільш характерних, разючих проявах. За словами Артема Чапая, «The Ukraine» – такий собі український Dasein, який особливо добре поєднуються з досвідом подорожнього.

Артем Чапай – український письменник, перекладач, репортер, мандрівник, член Українського Центру Міжнародного ПЕН-клубу. Освіта: НУ «Києво-Могилянська академія». Автор тревелогів, книжки воєнних репортажів (у співавторстві), романів «Червона зона» і «Понаїхали», книжки «Тато в декреті». Номінант і лауреат літературних та журналістських нагород.

Вхід вільний.


Адреса: Рівне, Вул. Короленка, 2 09.11.2018 18:30
Учасники: 2
  • - Артем Чапай
  • - Дмитро Шевчук (модератор)
0
Поділитись

ОСТАННІ ГОДИНИ ЧОРНОЇ П'ЯТНИЦІ!

Знижка -25% на ВСЕ

Діє до 23:59 29.11.2020

Промокод: YE25

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%