Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Frivne%2Flektsiya-viktora-yaremchuka-2018-rik-yakyj-vplyv-na-kozhnoho-matyme-zemlyanyj-sobaka-%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти

Лекція Віктора Яремчука «2018 рік: який вплив на кожного матиме Земляний Собака?»

Книгарня «Є» запрошує на лекцію знавця східних практик Віктора Яремчука на тему «2018: який вплив на кожного матиме Земляний Собака?».

Новий рік – це нове життя. Фрази такого типу ми щороку чуємо під кінець грудня. Звичайно, ми рідко в це віримо і не думаємо, що якась тварина, під покровом якої проходить рік, впливає на наше життя. Але насправді це так. Шоколадний dog? Коричневий cane? Теракотовий perro? Кам’яний chien? І навіть екзотичний Жовтий mbwa – все це живі і всюдисущі іпостасі нового 2018 року і його величного потужного Управителя – Земляного Собаки і, за сумісництвом, Квей Ганга. Кого він може смачно потріпати за м’яке місце, кого пригріти у власному лігві, кому принести скарби, а кому – здібності і талант. Про це ви дізнаєтесь, почувши далекий голос древньої як шовковий шлях китайської метафізики із вуст оповідача Віктора Яремчука.

Віктор Яремчук – фахівець з китайської метафізики, психолог та психотерапевт. Також у сфері його науково-дослідних інтересів соціоніка, нейролінгвістичне програмування, символдрама, глибинна і трансперсональна психологія та психотерапія.

Вхід вільний.

Адреса: Рівне, Вул. Короленка, 2 13.12.2017 18:30
Учасники: 1
  • - Віктор Яремчук
0
Поділитись