Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Frivne%2Flektsiya-praktychnoho-psykholoha-anny-nyzhnyk-matematyka-kokhannya-za-odnojmennoyu-knyhoyu-khanny-fr%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти

Лекція практичного психолога Анни Нижник «Математика кохання» за однойменною книгою Ханни Фрай

Книгарня «Є» та видавництво «Vivat» запрошують на лекцію Анни Нижник за книгою «Математика кохання» Ханни Фрай.

У своїй книзі Ханна Фрай пропонує свій новий підхід до теми любові. У чому суть цього підходу? Чим може допомогти математика у складних та заплутаних емоціях? Пропонуємо вам спробувати у цьому розібратись разом із професіоналом. Досвідчений психолог Анна Нижник, яка вже не перший рік займається проблемами у стосунках людей, поділиться з вами своїм баченням книги Ханни Фрай та спробує допомогти краще зрозуміти власні стосунки. Запрошуємо напередодні Дня закоханих до Книгарні «Є», де пануватиме атмосфера любові та взаєморозуміння.

Анна Нижник – практичний психолог, гештальт-терапевт, практикуючий психотерапевт, тренер освітніх сертифікатних програм з психології, психотерапевтичних груп особистісного зростання, тренінгів та майстер-класів для практичних психологів у роботі з ПТСР, лектор. Співзасновниця Психологічної студії «Self», магістр психології. Спеціалізація: тілесно-орієнтована психотерапія, діалогова терапія.

Вхід вільний.


Адреса: Рівне, Вул. Короленка, 2 12.02.2018 18:30 0
Поділитись