Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/rivne/lektsiya-dyskusiya-chy-sumisni-polityka-ta-moral-za-uchastyu-dmytra-shevchuka-ta-vitaliya-lebedyuka/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Лекція-дискусія «Чи сумісні політика та мораль» за участю Дмитра Шевчука та Віталія Лебедюка

Лекція-дискусія «Чи сумісні політика та мораль» за участю Дмитра Шевчука та Віталія Лебедюка

Книгарня «Є» та видавництво «Темпора» запрошують на лекцію-дискусію «Чи сумісні політика та мораль?» за участю Дмитра Шевчука та Віталія Лебедюка за книгою «Політика та мораль» С’юзен Мендус.

Сюзен Мендус у своїй книзі «Політика та мораль» розмірковує над тим, як вживається мораль у людей зайнятих політикою та чи присутня політика у житті високоморальних людей. Як ці два на перший погляд несумісні поняття можуть вживатись в одному суспільстві, в одній організації, в одній людині… Здавалося б, це риторичне питання. Але на нього є відповідь. Хто на Вашу думку міг би її дати? Політик? Чи філософ? Ми не ставимо Вас перед таким вибором, а пропонуємо послухати думки політичного філософа та філософського політика – Дмитра Шевчука та Віталія Лебедюка. А висновки, сподіваємось, ви зможете зробити самі.

Дмитро Шевчук – доктор філософських наук, декан гуманітарного факультету Національного університету «Острозька академія», відповідальний секретар серії «Філософія» Наукових записок «Острозької академії». Досліджує проблеми сучасної політичної філософії, методології гуманітарних наук, соціокультурні процеси у Центрально-Східній Європі. Віталій Лебедюк – кандидат наук з державного управління, доцент, декан факультету політико-інформаційного менеджменту, керівник ШПА «Поліс».

Вхід вільний.


Адреса: Рівне, Вул. Короленка, 2 07.02.2018 18:30
Учасники: 2
  • - Дмитро Шевчук
  • - Віталій Лебедюк
0
Поділитись

ЛОВИ МОМЕНТ!

Знижка -25% майже на ВСЕ

Діє до 15:00 09.05.2021

Промокод: CHYT-25

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%