Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/rivne/knyzhkovyj-klub-malenka-rivnenska-knyharnya-obhovorennya-knyhy-svitlany-talan-koly-ty-poruch/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Книжковий клуб «Маленька рівненська книгарня». Обговорення книги Світлани Талан «Коли ти поруч»

Книжковий клуб «Маленька рівненська книгарня». Обговорення книги Світлани Талан «Коли ти поруч»

Книгарня «Є» запрошує на зустріч книжкового клубу «Маленька рівненська книгарня» та обговорення книги Світлани Талан «Коли ти поруч» (видавництво «Клуб Сімейного Дозвілля»).

Книжковий клуб «Маленька рівненська книгарня» знову повертається! Відтепер ще більше різноманітних книг та більше розмов. Ми розширюємо наші читацькі кордони, і спробуємо поглянути на українську сучасну літератури з жіночого погляду. Тож пропонуємо вашій увазі книгу Світлани Талан «Коли ти поруч». Також на зустрічі обговоримо багато книжкових новинок та спробуємо знайти ідеальну книгу для кожного. Беріть з собою гарний настрій і друзів!

У той фатальний день після аварії на туманною трасі понівечене залізо було залито кров`ю. Даша, забувши про свої рани, намагалася допомогти постраждалим, але доля зіграла з нею злий жарт. Хвороба, якої вона заразилася, рятуючи інших, невиліковна. Вона повинна знайти в собі сили жити далі – стільки, скільки їй відведено, щоб все-таки знайти того, хто буде поруч з нею в горі і в радості ...

Телефон:(0362) 26 39 41.
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик "Український тиждень".

Адреса: Рівне, вул. Короленка, 2 29.10.2017 18:00 0
Поділитись
Отримай знижку