Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/rivne/dytyacha-subota-do-dnya-zemli-dlya-ditej-8-12-rokiv-chytannya-knyhy-timote-de-fombelya-tobi-lolness-/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Дитяча субота до дня Землі для дітей 8-12 років. Читання книги Тімоте де Фомбеля «Тобі Лолнесс. На волосину від загибелі» та майстер-клас зі створення квіткового паперового капелюшка

Дитяча субота до дня Землі для дітей 8-12 років. Читання книги Тімоте де Фомбеля «Тобі Лолнесс. На волосину від загибелі» та майстер-клас зі створення квіткового паперового капелюшка

Книгарня «Є» і ГО «Екоклуб» запрошують дітей віком 8-12 років та їхніх батьків на читання книги Тімоте де Фомбеля «Тобі Лолнесс. На волосину від загибелі» (видавництво «Час Майстрів») та майстер-клас зі створення квіткового паперового капелюшка.

Їхнє Дерево, наче наша планета, – цілий світ і живий організм, що може загинути, бо ці мініатюрні люди менш ніж два міліметри на зріст покірно приймають культуру і суспільний устрій, які порушують основні заповіді. Він мав лише тринадцять років, коли на його долю випало стільки випробувань, що витримає не кожен дорослий. І майже ніхто не підозрює і не вірить, що зовсім поряд існує інший світ з іншими порядками і кращим життям.

У детально продуманому фантастичному Всесвіті діти зможуть побачити аналогію з реальністю. Завдяки цьому для них стане «видимою» суть устрою сучасного суспільства, їм буде легше зрозуміти, де знаходиться наш світ і ми разом із ним. Вони вже не будуть дивитися на дерева, як раніше, а сприйматимуть їх як рівних.

«Тобі Лолнесс» – унікальне фентезі, яке має відчутний вплив на екологічне виховання читачів. Ця книжка подібна до скрині з чарівним скарбом – якщо зможеш її відкрити і зрозуміти, то станеш по-справжньому багатим.

Реєстрація обов’язкова за телефоном 096 520 84 48.

Вхід вільний.


Адреса: Рівне, Вул. Короленка, 2 28.04.2018 14:00 0
Поділитись

ЛОВИ МОМЕНТ!

Знижка -35% майже на ВСЕ

Діє до 16:00 12.05.2021

Промокод: 35-READ

*діє на 85% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 35%