Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/rivne/dytyacha-subota-dlya-ditej-vid-8-rokiv-tvorche-chytannya-knyzhky-zhan-bernara-puyi-serzha-blokha-ta-/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Дитяча субота для дітей від 8 років. Творче читання книжки Жан-Бернара Пуї, Сержа Блоха та Анн Бланшар «Енциклопедія неуків, бунтівників та інших геніїв»

Дитяча субота для дітей від 8 років. Творче читання книжки Жан-Бернара Пуї, Сержа Блоха та Анн Бланшар «Енциклопедія неуків, бунтівників та інших геніїв»

Книгарня «Є» запрошує дітей віком від 8 років та їхніх батьків на творче читання книжки Жан-Бернара Пуї, Сержа Блоха, Анн Бланшар «Енциклопедія неуків, бунтівників та інших геніїв» («Видавництво Старого Лева») та майстер-клас зі створення колажу. Захід відбудеться 15 лютого. Початок – о 14:00.

Хто би подумав, що з них виростуть великі люди, коли вони були малими дітьми? Перед вами галерея портретів видатних особистостей, які залишили помітний слід в історії, літературі, мистецтві та науці, дарма що все починалося безладно. Згодом історія увінчала їх славою й охрестила геніями. Ці величні постаті фігурують у шкільній програмі як монументальні персонажі. У словниках і музеях бачимо суворочолих класиків із повними кишенями чеснот. Однак кишені бувають дірявими. Спробуй відкрити для себе ці гучні імена по-новому і дізнатися більше про їхні зухвалі юні роки…

Реєстрація за номером 096 520 84 48 (Оксана).

Вхід вільний

Адреса: Рівне, Вул. Короленка, 2 15.02.2020 14:00 0
Поділитись

ЛОВИ МОМЕНТ

Знижка -35% майже на ВСЕ

Діє до 21:00 14.05.2021

Промокод: 35-READ

*діє на 85% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 35%