Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/rivne/dytyacha-subota-dlya-ditej-vid-5-rokiv-chytannya-zabavlyannya-z-katerynoyu-mikhalitsynoyu-za-motyvam/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Дитяча субота для дітей від 5 років. Читання-забавляння з Катериною Міхаліциною за мотивами книги «Дмухавка та інші пухнасті вірші»

Дитяча субота для дітей від 5 років. Читання-забавляння з Катериною Міхаліциною за мотивами книги «Дмухавка та інші пухнасті вірші»

Книгарня «Є» та Видавництво Старого Лева запрошують дітей віком від 5 років та їхніх батьків на читання-забавляння з Катериною Міхаліциною за мотивами книги «Дмухавка та інші пухнасті вірші». Захід відбудеться 10 серпня. Початок – о 13:00.

Не знаєте чим зайняти ваших малят та школяриків влітку? Тоді приходьте до нас! Будемо читати вірші з нової збірки Катерини Міхаліциної та бавитись у веселі ігри за їх мотивами. Дотепні і кумедні віршики, у яких присутня гра слів, однозначно сподобаються маленьким читачам. Непосидючі герої - слоненятко-з-дому-не-виходенятко, гусінь-фантазерка, верблюди-модники так і кличуть на розмову про секрети, таємниці та неймовірні пригоди. Розкривати характер кожного та вигадувати нових персонажів будемо у товаристві авторки книги. А за мотивами віршика-гри про павука Лоскотая неодмінно побавимося в лоскотайки.

Реєстрація за номером 096 520 84 48 (Оксана).

Вхід вільний.


Адреса: Рівне, Вул. Короленка, 2 10.08.2019 13:00 0
Поділитись
Отримай знижку