Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/rivne/dytyacha-subota-dlya-ditej-8-12-rokiv-chytannya-knyzhky-nataliyi-pavlishchyevoyi-odri-khepbern-ta-zn/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Дитяча субота для дітей 8-12 років. Читання книжки Наталії Павліщєвої «Одрі Хепберн» та знайомство з серією книг «Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей»

Дитяча субота для дітей 8-12 років. Читання книжки Наталії Павліщєвої «Одрі Хепберн» та знайомство з серією книг «Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей»

Книгарня «Є» запрошують дітей віком 8-12 років та їхніх батьків на читання книжки Наталії Павліщєвої «Одрі Хепберн» (агентство «ІРІО») та знайомство з серією книг «Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей». ​

Серія «Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей» – це унікальний проект, який сприяє набагато якіснішому дозвіллю батьків і дітей. Книги серії написані в захоплюючій і доступній формі, що робить сам процес читання не нудним і корисним. Діти поринають у неймовірні пригоди персонажів та відкривають для себе життя головних героїв – видатних людей усіх часів. Із цих історій дитина дізнається, що завдяки наполегливій праці, вірі у себе та бажанню принести щось корисне у світ, можливо досягти будь-якої мети. В кінці кожного розділу – завчасно підготовлені запитання, які допоможуть дитині зрозуміти і запам'ятати найважливіше. Історії навчать дитину досягати цілей, не боятися труднощів, ніколи не здаватися та до кінця вірити у свій успіх!

Реєстрація за телефоном 096 520 84 48.

Вхід вільний.


Адреса: Рівне, Вул. Короленка, 2 23.06.2018 14:00 0
Поділитись
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

ЗУСТРІЧАЙТЕ АКЦІЮ

1+1=3

До кінця акції:
20 год.
56 хв.
20 сек.
Деталі акції

*Діє на весь асортимент.

Акція 1+1=3
Отримай знижку