Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/rivne/dytyacha-nedilya-dlya-ditej-vid-5-rokiv-chytannya-knyzhky-viry-pravotorovoyi-virshyky-ta-opovidky-z-/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Дитяча неділя для дітей від 5 років. Читання книжки Віри Правоторової «Віршики та оповідки з бабусиної валізки» за участю авторки

Дитяча неділя для дітей від 5 років. Читання книжки Віри Правоторової «Віршики та оповідки з бабусиної валізки» за участю авторки

Книгарня «Є» запрошує дітей від 5 років та їхніх батьків на читання книжки Віри Правоторової «Віршики та оповідки з бабусиної валізки» (видавництво «Зелений пес») за участю авторки. Захід відбудеться 23 червня. Початок – о 12:00. Попередня реєстрація - 096 520 84 48.

«Віршики та оповідки з бабусиної валізки» – видання для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, створене гармонійним творчим дуетом автора та художниці, запрошує дітей у барвистий світ, наповнений добротою та радістю. Твори авторки легко запам'ятовуються. Вони пробуджують яскраву уяву дитини, дають поштовх для творчого розвитку, прищеплюють любов до рідного слова.

Чому не варто боятися павучків? Як народжуються казки? Що буває у Святвечір? Чому важливо вміти мріяти? Відповіді на ці та багато інших питань діти знайдуть у книзі, яка написана доступною і зрозумілою для їхнього сприйняття мовою. Читаючи це видання усією родиною, ви обов'язково відчуєте, як світліше стане у вашому домі!

Реєстрація за номером 096 520 84 48.

Вхід вільний.


Адреса: Рівне, Вул. Короленка, 2 23.06.2019 12:00
Учасники: 1
  • - Віра Правоторова
0
Поділитись

ЛОВИ МОМЕНТ

Знижка -35% майже на ВСЕ

Діє до 21:00 14.05.2021

Промокод: 35-READ

*діє на 85% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 35%