Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/rivne/dyskusiya-yak-zrobyty-mitsnoyu-ukrayinsku-sim-yu-za-uchastyu-volodymyra-bahnenka-avtora-knyhy-neidea/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Дискусія «Як зробити міцною українську сім’ю» за участю Володимира Багненка, автора книги «Неідеальний тато»

Дискусія «Як зробити міцною українську сім’ю» за участю Володимира Багненка, автора книги «Неідеальний тато»

Книгарня «Є» та видавництво «Клуб Сімейного Дозвілля» запрошують на дискусію для молодих батьків на тему «Як зробити міцною українську сім’ю» в рамках презентаційного туру Україною мотиваційної книжки Володимира Багненка «Неідеальний тато». Захід відбудеться 23 вересня. Початок – о 18:30.

Для тих, хто планує стати батьком, хто вже утвердився в цій ролі, а також для тих, хто підтримує своїх чоловіків у цьому прагненні. Ми поговоримо про стосунки, конфлікти, роль батька в сім’ї і не лише про це.

Ця книжка – результат авторських пошуків відповіді на запитання, чи існує ідеальний тато і яким він має бути. Автобіографічні нотатки про перший рік життя у ролі тата переплітаються з принципами, які допомогли молодому батькові, та з екскурсами в минуле.

«Моє найбільше бажання, щоб кожна дитина зростала у великій і щасливій сім'ї. Моя радість – бачити люблячі сім'ї. Чесно кажучи, це головна причина, задля чого я і написав цю книжку.  І якщо хоча б одній людині вона допоможе поліпшити взає­мини в сім'ї або стати кращим батьком – це буде для мене найбільшою радістю.

Для дружини найскладнішим є перший рік материнства. Їй страшно. Їй важко. У неї повністю змінюється гормональний фон. І саме в цей момент хлопчик  усередині молодого тата повинен остаточно стати чоловіком». (В. Багненко)

Володимир Багненко -  маркетолог,    підприємець, блогер, письменник. Народився  і виріс у Херсоні. Закінчив Херсонський національний технічний університет (зовнішньоекономічна діяльність) і Львівський національний  університет ім. Івана Франка (журналістика). Зараз мешкає із сім’єю у Києві.

Вхід вільний.


Адреса: Рівне, Вул. Короленка, 2 23.09.2019 18:30
Учасники: 1
  • - Володимир Багненко
0
Поділитись