Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/rivne/dyskusiya-yak-populyaryzuvaty-nauku-za-uchastyu-dmytra-shevchuka-ta-vitaliya-lebedyuka/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Дискусія «Як популяризувати науку» за участю Дмитра Шевчука та Віталія Лебедюка

Дискусія «Як популяризувати науку» за участю Дмитра Шевчука та Віталія Лебедюка

Книгарня «Є» запрошує на дискусію «Як популяризувати науку» за участю Дмитра Шевчука та Віталія Лебедюка, яка відбудеться 4 жовтня. Початок – о 18:30.

Про що ви думаєте, коли чуєте слово «наука»? Нудно, нецікаво, не потрібно?

Тоді хочеться трішки розчарувати вас. Адже наука – важлива! А ще вона точно може бути цікавою та популярною. Наука поступово виходить із закритої спільноти дослідників, із товстих стін університетів, долає межі конференцій, монографій та іншої високочолої «тусовки». Наука рухається у зовнішній світ та до людей, які хочуть орієнтуватися у тому, як влаштовано все навколо, знайомитися із сучасними дослідженнями, не заглиблюючись у світ наукової термінології.

Існують різноманітні шляхи популяризації науки. Зокрема, книжковий ринок все частіше поповнюється новими науково-популярними книгами. Така тематика важлива, насамперед, для того, аби ми усі розуміли, що «наука» - не просто абстрактне і не цікаве слово, а ціла система, яка формує нас, наше мислення і свідомість. Важливим є поширення наукової тематики не лише для дорослих, а й серед дитячої літератури. Які є шляхи поширення інформації про науку? Навіщо її популяризувати та й чи потрібно взагалі? Про це, та багато іншого цікавого, розкажуть улюбленці людей, які цікавляться наукою, автори найпалкіших дискусій у нашій книгарні, а віднедавна ведучі науково-популярної програми «Теорія всього» - Дмитро Шевчук та Віталій Лебедюк.

Дмитро Шевчук – доктор філософських наук, професор Національного університету «Острозька академія».

Віталій Лебедюк – кандидат наук з державного управління, доцент, декан факультету політико-інформаційного менеджменту Національного університету «Острозька академія».

Вхід вільний.


Адреса: Рівне, Вул. Короленка, 2 04.10.2019 18:30
Учасники: 2
  • - Дмитро Шевчук
  • - Віталій Лебедюк
0
Поділитись

Тільки зараз!

Знижка -25% на ВСЕ

Діє до 15:00 24.11.2020

Промокод: YE25

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%