Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/rivne/avtohraf-sesiya-z-avtorom-knyhy-slidy-na-dorozi-valeriyem-ananyevym-u-rivnomu/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Автограф-сесія з автором книги  «Сліди на дорозі»  Валерієм Ананьєвим у Рівному

Автограф-сесія з автором книги «Сліди на дорозі» Валерієм Ананьєвим у Рівному

Книгарня «Є» запрошує на автограф-сесію з автором книги «Сліди на дорозі» Валерієм Ананьєвим. Захід відбудеться 9 березня. Початок – о 19.00.

Унікальна жива книга! Перша жива книга про війну на Сході України. Ти, шановний читачу, відчуєш, як у твоє БМД влучає РПГ, ти будеш намагатися допомогти пораненому товаришу, ти відчуєш атмосферу напруги, знаходячись в оточенні, ти будеш читати справжній лист дівчини своєму коханому на фронт. І для цього тобі потрібна лише книга «Сліди на дорозі» та смартфон. Близько 100 QR кодів розставлені по тексту, дозволять вам поринути у події, описані в книзі. Ви зможете побачити на своєму смартфоні оригінальні відео та фотоматеріали реальних подій, що описані в книзі. Жодної постанови, увесь матеріал був знятий на фронті в 2014 році. Пориньте у життя головного героя з головою, відчуйте книгу своєю душею.

Це гримучий коктейль емоцій, спогадів переживань виплеснутий на папір. Автор ділиться з вами цілим світом, світом, якого більшість з вас ніколи не бачили і не відчували. Вдалося придумати ідею, як поєднати купу відзнятого матеріалу з написаним світом. За допомогою QR кодів ви зможете побачити більшість подій, які описані в книзі. Ви поринете в цей світ, відчуєте всіма фібрами душі переживання головного героя.

Вхід вільний.


Адреса: Рівне, Вул. Короленка, 2 09.03.2019 19:00
Учасники: 1
  • - Валерій Ананьєв
0
Поділитись
Отримай знижку