Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/lviv/zustrich-z-avtorkoyu-knyzhky-tayemnytsya-pokynutoho-monastyrya-annoyu-kantokh/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Зустріч з авторкою книжки «Таємниця покинутого монастиря» Анною Каньтох

Зустріч з авторкою книжки «Таємниця покинутого монастиря» Анною Каньтох

Книгарня «Є» та видавництво «АССА» запрошують на зустріч із польською письменницею Анною Каньтох та презентацію українського перекладу роману «Таємниця покинутого монастиря», що відбудеться 5 жовтня. Початок – о 18:00.

Роман «Таємниця покинутого монастиря» в оригіналі має назву «Таємниця чортового кола» (пол. Tajemnica diabelskiego kręgu) та є лідером продажів на батьківщині авторки. Добре бути Обраним чи Обраною, коли живеш у вигаданому світі. А якщо це реальність повоєнної Польщі? І якщо ти один із тринадцяти підлітків, яких янголи зібрали в покинутому монастирі? Навіть те, що тебе покликали янголи, не дуже заспокоює. Бо щось із ними не так. І щось не так із цим покинутим монастирем, і з містечком, біля якого він розташований, і з тими підлітками... Але хтось повинен розгадати ці таємниці.

Анна Каньтох – польська письменниця та літературний критик. Дебютувала у 2003-му році, стала членом Сілезького клубу фантастики. Частина її творів була написана також під псевдонімом «Аннеке». Отримала нагороду ESFS на «Еврокон-2007» як молодий перспективний автор, номінувалася на польську премію для детективних творів Нагорода Великого Калібру, ставала лауреатом премії ім. Я. Зайделя, отримала премію імені Яніни Парадовської та премію імені Єжи Жулавського. Оглядачка книг та фільмів для онлайн-ресурсу «Avatarae» і журналу «Esencja».

Вхід вільний.

Адреса: Львів, просп. Свободи, 7 05.10.2018 18:00
Учасники: 1
  • - Анна Каньтох
0
Поділитись

ТІЛЬКИ ЗАРАЗ!

Знижка -30% майже на ВСЕ

Діє до 9:00 17.04.2021

Промокод: BOOK-30

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 30%