Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/lviv/vidkryttya-biloruskoyi-polychky/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Відкриття “Білоруської полички”

Книгарня  “Є” запрошує Вас  на відкриття “Білоруської полички”, що відбудеться 23 травня.Початок - 16.00.“Білоруська поличка” - це спільний проект Білоруського ПЕН-центру, книгарні «Логвінаў» та мережі книгарень «Є» у межах фестивалю «Білоруська весна 2010»  Мета проекту – налагодити реалізацію книг незалежних білоруських видавництв, котрі займаються виданням сучасної літератури білоруською мовою, надати можливість українському читачеві ознайомитись із найбільш цікавими та успішними творами білоруських авторів останніх років. Відвідувачі книгарень «Є» зможуть побачити, погортати і придбати художні та публіцистичні видання, котрі побачили світ у 2008-2010 роках у незалежних видавництвах “Логвінаў”, “Галіяфы”, “Медысонт”.

Серед представлених у проекті авторів – відомі і читані, як у Білорусі, так і за її межами філософ Валянцін Акудовіч, письменники Альгерд Бахаревіч, Зміцер Вішньоу, Адам Глобус, Уладзімір Някляєу, Ігар Бабкоу. Крім того, на «Білоруську поличку» потрапить художник Артур Клінау зі своїм концептуальним альбомом-путівником по Мінську “Горад СОНца” – проектом, котрий уже встиг стати культовим.

Презентуватимуть  «Білоруську поличку» у Львові відомі білоруські літератори Вольга Бабкова, Барис Пятровіч, Андрей Хадановіч. В межах презентації відбудеться дискусія «Актуальний стан білоруської літератури» за участі Бариса Пятровіча та Андрея Хадановіча.

***

Адреса  книгарні «Є»:

просп. Свободи, 7.
23.05.2010 16:00 0
Поділитись

ТІЛЬКИ ЗАРАЗ!

Знижка -25% майже на ВСЕ

Діє до 9:00 09.05.2021

Промокод: CHYT-25

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%