Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Flviv%2Fti-shcho-nadykhayut-rozmova-z-ob-yednannyam-hrafiti-ta-strit-artu-farbovanyj-lys%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти
Ті, що надихають. Розмова з об’єднанням графіті та стріт-арту «Фарбований лис»

Ті, що надихають. Розмова з об’єднанням графіті та стріт-арту «Фарбований лис»

Книгарня «Є» в рамках проекту «Ті, що надихають» запрошує на розмову із засновником кластеру для художників «Фарбований лис» Тарасом Армом.

Буквально кілька років тому графіті та мурали дуже часто не викликали у людей надто яскравих емоцій, дехто вважав це вандалізмом або ж просто проходив повз малюнки. Втім сьогодні в Україні неймовірний інтерес до цього мистецтва. У Львові, до прикладу, створили інтерактивну карту, на якій позначають місця, де можна побачити графіті та мурали міста. Одними з творців цієї мапи є члени об’єднання графіті та стріт-арту «Фарбований лис». Співпрацюючи з львівською владою, вони розмальовують садочки, двори та дитячі майданчики. Окрім того, цей кластер допомагає вуличним художникам з пошуком дозволів та фінансуванням для їхніх проектів. Про настінні малюнки на львівських вулицях та України, а також, як знайти підтримку з боку влади та при цьому створити те, що хочеш саме ти, поговоримо 19 квітня.

Вхід вільний.

Адреса: Львів, просп. Свободи, 7 19.04.2018 18:30
Учасники: 2
  • - Тарас Арм
  • - Модераторка – Марта Сомик
0
Поділитись