Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/lviv/ti-shcho-malyuyut-pomizh-sliv-zustrich-z-knyzhkovoyu-ilyustratorkoyu-oksanoyu-buloyu/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Ті, що малюють поміж слів. Зустріч з книжковою ілюстраторкою Оксаною Булою

Ті, що малюють поміж слів. Зустріч з книжковою ілюстраторкою Оксаною Булою

Книгарня «Є» запрошує на зустріч з книжковою ілюстраторкою Оксаною Булою, яка відбудеться 29 травня в рамках проекту «Ті, що малюють поміж слів».

Вони допомагають рости та квітнути деревам, першими зустрічають пташок, які повертаються додому після зими, а ще вони допомагають прокинутись тваринам після зимової сплячки. Хто ж це вони? Туконі! Лісові духи, яких винайшла художниця Оксана Була. 18 квітня ми порозмовляємо з нею про те, як народились ці неймовірно милі та популярні як серед дітей, так і серед дорослих, персонажі. Окрім того, ілюстраторка презентує свою першу авторську книгу про Туконі.

Оксана Була – львівська художниця-ілюстраторка, аторка хендмейд брендів ©Tukoni та ©OOMISEH glass jewelry. Закінчила Львівську національну академію мистецтв за спеціальністю художнє скло. У 2016 році започаткувала серію авторських книжок-картинок про лісових мешканців – «Зубр шукає гніздо» і «Ведмідь не хоче спати». У 2016 та 2017 роках проілюструвала книжки Катерини Міхаліциної «Хто росте у парку» Катерини Міхаліциної, що увійшла до престижного каталогу в галузії міжнародної дитячої і підліткової книги «Білі круки» («The White Ravens 2016»). Ілюстраторка 2016 року за версією порталу Барабука.

Вхід вільний.

Адреса: Львів, просп. Свободи, 7 29.05.2018 18:30
Учасники: 2
  • - Оксана Була
  • - Марта Сомик (модераторка)
0
Поділитись

ЛОВИ МОМЕНТ!

Знижка -35% майже на ВСЕ

Діє до 15:00 15.05.2021

Промокод: 35-READ

*діє на 85% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 35%