Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/lviv/sektor-krytyky-obhovorennya-knyzhky-yuriya-andrukhovycha-kokhantsi-yustytsiyi-ta-literaturni-prohnoz/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Сектор критики. Обговорення книжки Юрія Андруховича «Коханці Юстиції» та літературні прогнози на 2018 рік

Сектор критики. Обговорення книжки Юрія Андруховича «Коханці Юстиції» та літературні прогнози на 2018 рік

Книгарня «Є» запрошує на перше у цьому році засідання «Сектору критики»: обговорення книжки Юрія Андруховича «Коханці Юстиції» та літературні прогнози року, що попереду за участю літературознавців Богдана та Тараса Пастухів.

За кілька днів до кінця 2017-го року на полицях книгарень з’явився новий роман знаменитого Юрія Андруховича «Коханці Юстиції» – книга, яку письменник почав писати аж 27 років тому. Це паранормальний роман, у якому окремі життєписи з притаманною автору композиційно-стилістичною майстерністю об’єднуються в художню цілість і аж волають про восьми-з-половиною-серійну кінематографічну реалізацію.

Одразу після обговорення твору Андруховича літературознавці аналізуватимуть новинки українського книжкового ринку, заплановані на цей рік, дискутуватимуть, яких видань і досі бракує нашій літературі. На завершення ми закладемо капсулу часу з передбаченнями, кому ж з вітчизняних авторів наприкінці 2018 року можуть дістатися головні літературні нагороди України та світу.

Книга цікава та унікальна ще й тим, що подає багато ексклюзивної інформації про життя на лайнері: побут, робота, дозвілля персоналу, закулісся неймовірно злагодженої сфери обслуговування, розваги пасажирів, особлива мореплавна професійна лексика, специфічний жаргон. А ще ‒ особистою мотивацією приректи себе на таке «добровільне рабство» різних учасників цієї історії. Якою була мотивація Ольги Мельник, який бік вона обрала у протистоянні амбіцій і цінностей, та багато інших фактів ship life ви зможете дізнатися під час презентації 25 січня.

Ольга Мельник народилася 10 квітня 1988 року в м. Білгород-Дністровський, Одеської області. Вивчала історію в Національному університеті «Києво-Могилянська академія», вчилася за спільною магістерською програмою «Німецькі та Європейські студії» «Києво-Могилянської академії» та Єнського університету ім. Фрідріха Шиллера (Німеччина). Після закінчення навчання відпрацювала контракт офіціантом бару на американському круїзному лайнері. Згодом дистанційно працювала перекладачем і багато подорожувала Азією: Індія, Шрі-Ланка, Таїланд, Малайзія, Киргизстан, Узбекистан, Казахстан, Сінгапур. Півроку прожила на індонезійському о. Ява, працюючи вчителем англійської мови в ісламській школі. Також працювала інструктором в американській школі раннього розвитку в Китаї. На сьогоднішній день відвідала 44 країни в Європі, Азії, Північній та Центральній Америці.

Вхід вільний.

Адреса: Львів, просп. Свободи, 7 06.02.2018 18:30
Учасники: 3
  • - Богдан Пастухів
  • - Тарас Пастухів
  • - Модераторка – Марта Сомик
Дивитись усі
0
Поділитись
Отримай знижку