Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/lviv/sektor-krytyky-obhovorennya-knyzhky-andzheya-stasyuka-yak-ya-stav-pysmennykom-ta-knyzhky-kateryny-ka/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Сектор критики. Обговорення книжки Анджея Стасюка «Як я став письменником» та книжки Катерини Калитко «Земля Загублених»

Сектор критики. Обговорення книжки Анджея Стасюка «Як я став письменником» та книжки Катерини Калитко «Земля Загублених»

Книгарня «Є» запрошує на обговорення книжки Анджея Стасюка «Як я став письменником» (видавництво «Discursus») та книжки Катерини Калитко «Земля Загублених, або Маленькі страшні казки» («Видавництво Старого Лева») за участю літературознавців Богдана Пастуха, Тараса Пастуха, Ігоря Котика та Назара Данчишина.

Анджей Стасюк – живий класик польської літератури, письменник з нетиповою біографією: він так і не закінчив середню школу, втік з армії, за що відсидів у в’язниці півтора року, а згодом добровільно переселився з Варшави у гори на польсько-словацькому кордоні. Серед інших нагород Анджей Стасюк є лауреатом Премії Фонду культури та волдарем премії Nike. В українському перекладі вийшли його книги – «Дев’ять», «Моя Європа» у співавторстві з Юрієм Андруховичем, «Дорогою на Бабадаґ», «Фадо», «Галицькі оповідання» та «Схід». Книга «Як я став письменником» стала сьомою для українського читача. У ній польський класик розповідає про свою навіжену молодість так ніби ви не один з тисяч незнайомих йому людей, а наближчий друг.

Катерина Калитко – одна з чільних представниць покоління українських двотисячників, авторка кількох збірок поезії («Катівня. Виноградник. Дім», «Сезон штормів»), прози («Земля Загублених, або Маленькі страшні казки», «М.істерія»), перекладачка творів сучасних письменників Боснії і Герцоговини. В одній з рецензій про нову книгу Кетрини Калитко «Земля Загублених» пишуть таке: «Це вистояні, упевнені, майстерні тексти, сильні такою ж мірою, як і актуальні. Вони – про кордони між землями і людьми, трагедію розділення і водночас потребу в ньому, що подається на різних рівнях, від глобального (утрата рідного краю) до особистого (досвід відчуження, інакшості). Багатий інтертекст, вишуканий стиль, саспенс, пожива для розмислу й естетичного розкошування – одне слово, подарунок вибагливому читачеві» (Юлія Кропив’янська).

Телефон: (032) 235 73 68
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Адреса: Львів, просп. Свободи, 7 26.10.2017 18:30
Учасники: 4
  • - Богдан Пастух
  • - Тарас Пастух
  • - Ігор Котик
  • - Назар Данчишин
Дивитись усі
0
Поділитись

ЛОВИ МОМЕНТ!

Знижка -35% майже на ВСЕ

Діє до 18:00 13.06.2021

Промокод: 35-READ

*діє на 85% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 35%