Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Flviv%2Frozmova-z-uchasnykamy-teatralnoho-proektu-osin-na-plutoni-osin-na-plutoni-ekspedytsiya-u-starist%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти
Розмова з учасниками театрального проекту «Осінь на Плутоні». «Осінь на Плутоні»: експедиція у старість»

Розмова з учасниками театрального проекту «Осінь на Плутоні». «Осінь на Плутоні»: експедиція у старість»

Книгарня «Є» запрошує на розмову з учасниками театрального проекту «Осінь на Плутоні». «Осінь на Плутоні»: експедиція у старість». Захід відбудеться 17 вересня. Початок – о 18:30.

«Осінь на Плутоні» — це погляд на буття та цінності через призму людини, яка капітулювала перед часом і опинилася в полоні власної пам’яті та власного болю, людини яка ще не «померла», але й не «живе». Робота запрошує глядача подивитись в очі власним страхам і здійснити онтологічну експедицію в старість як таку. Психологічні та екзистенційні проблеми старості знаходяться на бекґраунді суспільного дискурсу – ці голоси тиші під впливом повсякденної рутини та масової культури витісняються в підсвідомість. Опрацьовуючи їх, автори вистави впродовж року перебували в тісній взаємодії з мешканцями геріатричного пансіонату і цей досвід був трансформований в художнє висловлення, наскрізною ниткою якого є сум вічної душі за досконалим світом. Міждисциплінарний метод роботи дав можливість об’ємніше відтворити відчуте, побачене та почуте – вистава створена на перетині документального та лялькового театру, танцювально-перформативних практик та просторового аудіо-дизайну.

Актори театру: Ісабель Меркулова, Юрій Шоробура, Андрій Бучко, Анастасія Лісовська. 

Сашко Брама – режисер, драматург.

Вхід вільний.


Адреса: Львів, просп. Свободи, 7 17.09.2019 18:30
Учасники: 5
  • - Ісабель Меркулова
  • - Юрій Шоробура
  • - Андрій Бучко
  • - Анастасія Лісовська
  • - Сашко Брама.
Дивитись усі
0
Поділитись