Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/lviv/rozmova-z-perekladachamy-volodymyrom-kuchem-i-tetyanoyu-savchynskoyu/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Розмова з перекладачами Володимиром Кучем і Тетяною Савчинською

Розмова з перекладачами Володимиром Кучем і Тетяною Савчинською

Книгарня «Є» запрошує на розмову з перекладачами Володимиром Кучем і Тетяною Савчинською, присвячену Дню української писемності та мови. Захід відбудеться 8 листопада. Початок – о 18:30. Модераторка – Галина Сафроньєва.

Ким для нас є перекладачі? Що ми знаємо про їхню роботу, окрім фінального результату, який можемо тримати в руках? Більшість читачів ніколи не задумується над тим, яким є цей складний і тернистий шлях від однієї мови до іншої, адже перекласти текст так, аби він повноцінно зазвучав рідною мовою – неабияке мистецтво. Натомість коли ми гортаємо книжку, зазвичай навіть не звертаємо увагу на прізвище тієї людини, яка максимально наблизила закордонного автора до українських реалій. Та чи буде попит на тлумачів через років десять-двадцять, коли практично кожен матиме можливість читати тексти в оригіналі?

Чи зможе штучний інтелект замінити людину в процесі перекладу? Які головні виклики стоять тими, хто прокладає містки між мовами? Як відбувається спілкування з авторами і що сниться особливо працелюбним перекладачам вночі?

Відповіді на ці та багато інших запитань шукатимемо разом із Володимиром Кучем (перекладач книжок Деніела Кіза «П’ята Саллі», Е.Дж. Фінна «Жінка у вікні», Артура Гейлі «Аеропорт», Чака Поланіка «Виправний день») та Тетяною Савчинською (перекладачкою книжок Джулії Кемерон «Шлях митця», Кадзуо Ішігуро «Похований велетень», Елени Фавіллі та Франчески Кавалло «Казки на ніч для дівчат-бунтарок» та ін).

Вхід вільний.

Адреса: Львів, просп. Свободи, 7 08.11.2018 18:30
Учасники: 3
  • - Володимир Куч
  • - Тетяна Савчинська
  • - Галина Сафроньєва (модераторка)
Дивитись усі
0
Поділитись

ЛОВИ МОМЕНТ!

Знижка -35% майже на ВСЕ

Діє до 16:00 11.05.2021

Промокод: 35-READ

*діє на 85% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 35%