Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/lviv/rozmova-z-likarkoyu-psykhiatrom-ta-internom-psykhoterapiyi-katerynoyu-katrashchuk-koly-namet-staye-d/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Розмова з лікаркою-психіатром та інтерном психотерапії Катериною Катращук «Коли намет стає домівкою, а табір - містом: Ірак очима лікарки»

Розмова з лікаркою-психіатром та інтерном психотерапії Катериною Катращук «Коли намет стає домівкою, а табір - містом: Ірак очима лікарки»

Книгарня «Є» запрошує на розмову з лікаркою-психіатром та інтерном психотерапії Катериною Катращук «Коли намет стає домівкою, а табір – містом: Ірак очима лікарки». Захід відбудеться 11 листопада. Початок – о 18:30.

Катерина Катращук — лікарка-психіатр, працює у неурядовій організації STEP-IN, яка надає медичну допомогу біженцям у Іракському Курдистані. Після виникнення Ісламської Держави зі Сирії ринув великий потік біженців, значна частина яких осіла в Іраці. Організація STEP-IN забезпечує цих людей медичною допомогою, зокрема психологічною та фізіотерапевтичною. Катя працює переважно із християнами, особливо з єзидами, які зазнали чи не найбільшого переслідування від терористичного угрупування ІДІЛ.

На зустрічі Катерина Катращук поділиться досвідом роботи у таборі, про фізичні та моральні травми біженців, про культурні особливості єзидів, а також про життя мирного населення зараз і, звісно, відповість на запитання слухачів.

Вхід вільний.

Адреса: Львів, просп. Свободи, 7 11.11.2019 18:30
Учасники: 1
  • - Катерина Катращук
0
Поділитись
Отримай знижку