Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/lviv/rozmova-perevidkryvayuchy-gordera-vid-svitu-sofiyi-do-rizdvyanoyi-misteriyi-/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Розмова «Перевідкриваючи Ґордера: від “Світу Софії” до “Різдвяної містерії”»

Розмова «Перевідкриваючи Ґордера: від “Світу Софії” до “Різдвяної містерії”»

Книгарня «Є» та видавництво «Літопис» запрошують на розмову «Перевідкриваючи Ґордера: від “Світу Софії” до “Різдвяної містерії”» за участю Наталії Іваничук, Андрія Дахнія, Ігоря Колесника, Уляни Лущ, Ірини Мориквас. Захід відбудеться 18 лютого. Початок – о 18:30. Модераторка – Христина Лещук.

«Світ Софії» – це роман про історію філософії. Головна героїня – чотирнадцятирічна дівчинка Софія знаходить у поштовій скриньці листа від загадкового філософа, в якому лише два запитання «Хто ти?» і «Звідки взявся світ?». Саме ці питання завжди цікавили людство. З них і почалася мандрівка дівчинки у світ філософії. Книжка «Світ Софії» витримала декілька десятків перевидань у Норвегії, перекладена в 63 країнах світу, в тому числі в США та Японії. Роман Юстейна Ґордера – світовий бестселер: найбільшим успіхом користується в Німеччині, Франції, Іспанії, Канаді та Польщі.

«Різдвяна містерія» - це розповідь у формі передріздвяного календаря, що дає змогу читачам разом із хлопчиком Йоакимом прожити і пережити знову біблійну історію за допомогою магічної мандрівки крізь час і простір у Вифлеєм. Для сімейного читання.

Юстейн Ґордер (норв. Jostein Gaarder; нар. 8 серпня 1952, Осло, Норвегія) ‒ норвезький письменник, автор прозових фантастичних та філософських творів для дітей та молоді, популяризатор філософії.

Вхід вільний.

Адреса: Львів, просп. Свободи, 7 18.02.2019 18:30
Учасники: 6
  • - Наталія Іваничук
  • - Андрій Дахній
  • - Ігор Колесник
  • - Уляна Лущ
  • - Ірина Мориквас
  • - Христина Лещук
Дивитись усі
0
Поділитись
Отримай знижку