Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Flviv%2Fproekt-ti-shcho-nadykhayut-neskorenyj-volodymyr-brunkovskyj-vid-vijny-do-knyzhky%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти
Проект «Ті, що надихають». Нескорений Володимир Бруньковський: від війни до книжки

Проект «Ті, що надихають». Нескорений Володимир Бруньковський: від війни до книжки

Книгарня «Є» запрошує на розмову з Володимиром Бруньковським, що відбудеться 20 листопада в рамках проекту «Ті, що надихають». Початок – о 18:30. Модераторка – Галина Сафроньєва.

Таких людей, як він, ми зустрічаємо щоденно на вулицях міста — ззовні вони нічим не відрізняються від інших і ми точно не зможемо вгадати їхню професію з першого погляду. Що приховує суворе обличчя та мудрий погляд Володимира Бруньковського?

Спершу – служба в ЗСУ, потім – АТО, повернення додому, депресія...Раптом, як грім посеред ясного неба, усвідомлення того, що життя після війни триває і, більше того, його можна спрямувати в те русло, яке ти сам обираєш. Так Володимир почав писати (і вже зараз дописує третю книжку), займатися 3d-ф’юзингом (чоловік робить перші кроки в онлайн-бізнесі), підтримувати дружину в її прагненнях (разом із Вікторією вони відкрили музичну студію), а тепер його головне правило: «Роби свою справу і не дивися на інших».

Володимир Бруньковський завітає до Книгарні «Є», аби поділитися своєю життєвою історією, сповненою втрат і здобутків, любові та ворожнечі, відкриття талантів і боротьби за майбутнє.

Вхід вільний.

Адреса: Львів, просп. Свободи, 7 20.11.2018 18:30
Учасники: 2
  • - Володимир Бруньковський
  • - Галина Сафроньєва (модераторка)
0
Поділитись