Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/lviv/prezentatsiya-ukrayinskoho-vydannya-knyzhky-yaroslava-grytsaka-ta-izy-khruslinskoyi-rozmovy-pro-ukra/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація українського видання книжки Ярослава Грицака та Ізи Хруслінської «Розмови про Україну»

Презентація українського видання книжки Ярослава Грицака та Ізи Хруслінської «Розмови про Україну»

Книгарня «Є» і видавництво «Дух і літера» запрошують на презентацію українського видання книжки Ярослава Грицака та Ізи Хруслінської «Розмови про Україну» за участю авторів. Захід відбудеться 17 березня.

Головною темою розмови польської журналістки Ізи Хруслінської з українським істориком та публіцистом Ярославом Грицаком є роздуми про вплив історії на події в Україні в останні десятиліття. Особливий наголос мають відносини України з її історичними сусідами – поляками і росіянами, а також українсько-єврейські взаємини. Але передусім йдеться про історичний вимір теперішніх проблем і викликів, з якими стикається Україна, – і наскільки знання історії дає можливість зрозуміти майбутні сценарії розвитку.

Книга «Розмови про Україну» є третьою з ряду розмов Ізи Хруслінської з українськими інтелектуалами, виданої за співпраці видавництва «Дух і літера» та Центру Юдаїки. Перші дві книги з серії розмов Ізи Хруслінської були з Оксаною Забужко та Йосифом Зісельсом. Але книжка «Розмови про Україну» хронологічно є першою – вона була видана польською мовою ще у 2009 році. Оскільки польське видання вийшло майже десять років тому, то багато чого у цій книзі передумано і переписано, зокрема з’явився новий розділ про розвиток подій за останнє неповне десятиліття.

Вхід вільний.

Адреса: Львів, просп. Свободи, 7 17.03.2018 18:30
Учасники: 3
  • - Ярослав Грицак
  • - Іза Хруслінська
  • - Модератор – Євген Глібовицький
Дивитись усі
0
Поділитись

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 10%

Промокод діє до 16:00 21.09.2020

Промокод: YE10

*діє на 99% асортименту

Отримай додаткові -10%