Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Flviv%2Fprezentatsiya-ukrayinskoho-perekladu-knyzhky-ursuly-poznanski-ereb-u-lvovi%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти
Презентація українського перекладу книжки Урсули Познанскі «Ереб» у Львові

Презентація українського перекладу книжки Урсули Познанскі «Ереб» у Львові

Книгарня «Є» та видавництво «Астролябія» запрошують на презентацію українського перекладу роману австрійської авторки Урсули Познанскі «Ереб». Захід відбудеться 10 квітня. Початок — о 18.30. Учасники: Наталка Сняданко. Модерує Тетяна Пилипець.

Erebos – у давніх греків це слово означало «морок, пітьму», які лежать в основі Всесвіту. Назва комп’ютерної гри, що стає основним ядром жанрового механізму роману – також «Еребос». Дія відбувається у сучасній англійській школі, в якій діти починають поводити себе дуже незвично. Таємно з рук до рук передають один одному компакт-диск із записом гри. Говорити будь з ким про гру не можна, розповідати про неї взагалі не можна. Ці правила трохи нагадують відомий роман Чака Поланіка «Бійцівський клуб», де члени клубу не мають права говорити про клуб, але візуально завжди ідентифікують себе, розуміючи свою приналежність до закритого товариства. У романі «Ереб» ми бачимо щось подібне, тут, як і в романі Поланіка, школярі занурюються у гру від нудьги й одноманітного життя, рятуючи у такий спосіб власну свіжість його сприйняття.

Вхід вільний.

Адреса: Львів, просп. Свободи, 7 10.04.2019 18:30
Учасники: 2
  • - Наталка Сняданко
  • - Тетяна Пилипець (модератор)
0
Поділитись